Hlavní tváře PetExpert

Derek J. Cummins, spoluzakladatel

All his life Derek has been surrounded by animals growing up in Ireland and the UK. An animal household including dogs, cats, birds and even a house trained duck!

His career spans over 25 years in technology multi national companies including ICT, telecommunications, system integration and software development. In the last 14 years, he has held several executive positions including Board Member, Managing Director and CEO of technology industry leaders in Europe and North America.

Passionate about improving standards around animal health and with a never ending drive for technology innovation, he is excited about the future growth of PetExpert internationally.

Jan Moravec, spoluzakladatel

Nikdy jsem nechápal, proč musí člověk v dnešní době vyplňovat v pojišťovně zdlouhavé formuláře údaji, které jsou již dávno k dispozici. Štvalo mě jak jsou některé procesy neefektivní a zdlouhavé a jak se klient ocitá v nefér pozici, když čeká na verdikt velké instituce. Věděl jsem, že to jde dělat rychleji, lépe a z pohledu klienta důstojněji. A chtěl jsem také spojit svou vášeň pro technologie a software se smysluplnou službou, která skutečně pomáhá. Tak došlo k založení pojištění PetExpert.

Mojí zodpovědností je, aby v PetExpertu vše fungovalo zejména z pohledu technologií (softwarů) a procesů a aby všechny ty úžasné "hračky" v podobě strojového učení, nástrojů na detekci podvodů, dynamických datových modelů a mnoha dalších vzájemně spolupracovaly a aby byly zakryté vrstvou jednoduchosti a pohodlnosti pro naše klienty a partnery.

No a pak je tu naše kočka Spotty, která se občas ocitá v roli pokusného zvířete pro ověřování toho, jak má vše probíhat v případě pojištěného klienta na veterině. Ale myslím, že jí to nevadí a pozornost veterinářů si užívá :)

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu? Napište nám na prace@petexpert.cz.