Pojistné události - Barborka

Byl to letní den jako každý jiný. Barborka jako obvykle běhala vesle po velké zahradě a užívala si svého nového a šťastného domova, který našla v severních Čechách po neveselém životě a následném pobytě v útulku. Pavel si tohoto sedmiletého křížence vzal k sobě domů hned jak ho v útulku poprvé zahlédl. Prostě věděl, že patří k sobě. Stejně jako před lety patřili k sobě se starým stafordem Benem.

Ten den se Barborka vracela k domu pomaleji a Pavel si všiml, že znatelně kulhá. Její kňourání prozrazovalo, že se něco nepříjemného stalo. Po jídle se sice uklidnila a její naříkání ustalo, ale ranní venčení prozradilo, že Barborka potřebuje odborníka. Po zkušenostech s poraněnými vazy u svého předchozího psa měl Pavel neblahé tušení. Místní veterinář provedl nezbytná vyšetření a diagnostikoval poraněný kolenní vaz a meniskus.

Jediným řešením pro Barborku byla operace, na kterou veterinář pozval ortopedického specialistu z referenčního pracoviště. Ten odvedl výbornou práci a předal Pavlovi Barborku na domácí zotavení se všemi potřebnými instrukcemi. Barborka se plně uzdravila a opět radostně běhá po velké zahradě a skákáním zdraví všechny kolemjdoucí.

Kromě Barborky z této události vyšel dobře i Pavel. Díky zkušenostem s Benem pro Barborku sjednal po jejím pořízení pojištění PetExpert a když dostal od veterináře účet na 10 577 Kč, věděl, že ho to bude stát jen něco málo přes tisíc korun. O zbytek se ani nemusel starat. PetExpert vše vyřídil s veterinářem za něj. Navíc má jistotu, že pokud Barborka onemocní nebo se jí zase něco stane, má ještě dostatečný limit na krytí těchto nákladů.

Naše nejnovější články